Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/20/0824
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Ropczyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Vice Prezesa Zarządu ds. handlu i marketingu

Pracodawca: Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

  Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za: Opracowywanie raportów i zestawień oraz wsparcie administracyjne, Przygotowywanie analiz i prezentacji, Zarządzanie terminarzem spotkań, Obsługę spotkań biznesowych, Organizację spotkań wewnętrznych...

Aktywny od: dzisiaj

Triażysta

Pracodawca: Klinika Invimed Wrocław

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Dąbrowskiego 44   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami będą: pomiar temperatury ciała pacjentów,...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. archiwizacji

Pracodawca: FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Cieszyn

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na: prowadzeniu archiwum zakładowego - zarządzaniu archiwizacją dokumentów zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami, gromadzeniu akt, odpowiedniej ich klasyfikacji i opisie, zabezpieczaniu, przechowywaniu i...