Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Miejsce pracy: Skaryszew
Numer: StPr/20/1091
OBOWIĄZKI:

do uzgodnienia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Skaryszew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administrowania kontraktem

Pracodawca: TRAKCJA S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów dot. realizacji zadania - prowadzenie biura Kontraktu, Prowadzenie korespondencji z Zamawiającym, Podwykonawcami, Usługodawcami i Dostawcami, Obsługę serwera i skrzynki...

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca: Kone Sp. z o.o.

Osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Sprzedaży poprzez: przygotowywanie ofert i zamówień aktualizację bazy Klientów w systemie CRM prace administracyjne i wsparcie organizacyjne Od Kandydatów oczekujemy: minimum 2 letnie doświadczenie w pracach...

Konsultant ds. Wdrożeń Projektów IT

Pracodawca: Atende Medica Sp. z o.o.

Kogo szukamy:   Jeżeli: lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą  zaangażowaną, kreatywną i nie boisz się wykazywać inicjatywy, dołącz do nas!   Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, ale chęci do pracy, uczenia się i pozytywnego nastawienia :)  ...