Specjalista ds Administracji

NES Global Talent dla jednego z Generalnych wykonawców na projekcie budowy Elektrowni „Dolna Odra" prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Stanowisko ma na celu wsparcie firmy od strony administracyjnej w biurze terenowym zlokalizowanym na terenie placu budowy.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie kierownika administracji we wszystkich bieżących zadaniach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura oraz przepływu informacji i dokumentacji.
  • Aktywne wsparcie działu logistyki w aranżowaniu dostaw, transportu oraz zakwaterowania dla kadry inżynierskiej.
  • Wsparcie działu HR przy procesowaniu nowych pracowników oraz prowadzeniu dokumentacji związanej z zatrudnieniem.
  • Zakontraktowanie firm podwykonawczych odpowiedzialnych za funkcjonowanie biura.
  • Wsparcie działu finansów przy konstruowaniu ofert dla firm podwykonawczych oraz działy payroll w sprawach związanych z wynagrodzeniami. Prowadzenie kontroli i analizy kosztów.
  • Wsparcie działu zakupów w kontekście pozyskiwania zaopatrzenia na budowie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: administracja, marketing, zarządzanie, socjologia, ekonomia.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy w firmach z branży przemysłowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Firma zatrudnia na zasadzie kontraktingu na 3 lata z możliwością przedłużenia (kontrakt B2B).