Administration Support Specialist

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AS/01/WS/19/2019/1/154
Opis stanowiska:
  • Wsparcie koordynatora, zajmującego się relokacjami
  • Inspekcji po infrastrukturze
  • Kontakt z dostawcami
  • Kontakt z pracownikami (w języku polskim i angielskim)
  • Przygotowywanie i monitorowanie baz danych, prezentacji, analiz
  • Wprowadzenia systemu do zarządzania powierzchnią
  • Zarządzanie parkingiem
  • Wsparcie specjalisty przy nadzorowaniu pracy restauracji dla pracowników (zakres operacyjny – badania Sanepid mile widziane)
  • Zarządzanie odzieżą roboczą
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Osoba zorientowana na działanie, posiadającej zdolność szybkiego uczenia się
  • Wykształcenie wyższe (lub osoby studiującej 4 i 5 rok)
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętności korzystania z pakietu Microsoft Office przede wszystkim Excel i PowerPoit
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową na cały etat
  • Stała opiekę ze strony koordynatora firmy
  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Pracę w dogodniej lokalizacji
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.