Specjalista ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Warszawa
Dołącz do nas, jeśli:
  • dobrze organizujesz pracę własną,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B - mile widziana znajomość topografii Warszawy,
  • jesteś osobą otwartą na działanie - nie boisz się proponować nowych rozwiązań,
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00,
  • wyzwania, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • zapewniamy kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie doświadczonego przełożonego,
  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • realizację zakupów i ich dystrybucję między Centrami Medicover w Warszawie,
  • załadunek i rozładunek przewożonych towarów,
  • wykonywanie drobnych prac manualnych na terenie Centrum, związanych z zachowaniem jego funkcjonalności (głównie drobne naprawy),
  • współpraca z serwisami sprzętu medycznego,
  • wprowadzanie zamówień w systemie zakupowym POS,
  • bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi zamówień.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka (k/m) z językiem angielskim

Pracodawca: Grupa Inter Cars

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych, obsługa centrali telefonicznej, zarządzanie salami konferencyjnymi, zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, dbanie o właściwy...

Triażysta

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

(Miejsce pracy do wyboru: Aleje Jerozolimskie, Wołoska, Inflancka)   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami...

Pracownik Administracyjny ds. Spedycji Morskiej

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur) współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie...