Asystentka / Asystent ds. rozliczeń i administracji

Asystentka / Asystent ds. rozliczeń i administracji
Miejsce pracy: Łódź

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

OFERUJEMY:
  • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, naukę języka angielskiego).
ZADANIA:
  • Organizacja przepływu dokumentacji spedycyjnej,
  • Kontrola dokumentacji transportowej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Praca w systemie spedycyjnym.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym spedycyjnym
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)
  • Mile widziani studenci zaoczni,
  • Komunikatywność i sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatny nadzór nad obrotem dokumentami,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”