Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Domiechowice
Numer: StPr/20/1193
OBOWIĄZKI:
Obsługa programów komputerowych, księgowych, kadrowych, rozliczeń z ZUS, wystawianie faktur i innych dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: średnie ekonomiczne

Miejsce pracy:

Domiechowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Działu Montaż

Pracodawca: PEKABEX

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

  Zakres obowiązków: kompletowanie i wpisywanie danych do bazy, przygotowywanie dokumentów księgowych, rozliczanie zaliczek, zarządzanie biurem/obiegiem dokumentów i informacji. status studenta, dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu, znajomość pakietu MS Office, w...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. kontroli jakości

Pracodawca: Tubes International Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę     Opis stanowiska pracy: praca w godzinach od 8.00 do 16.00; przeprowadzanie kontroli jakości złączy, węży i kompletnych przewodów elastycznych; wystawianie dokumentów jakościowych; przeprowadzanie testów i badań; opracowanie...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista w Zespole Obsługi Pisemnej

Pracodawca: Getin Noble Bank S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny za: Udzielanie odpowiedzi na pisma dotyczące restrukturyzacji; Sporządzanie pism upominawczych na umowach wykluczonych z masowej windykacji; Analizę i realizację wniosków o wstrzymanie działań windykacyjnych; Analizę...