Specjalista ds. zamówień publicznych

Ogłoszenie numer: 3754173, z dnia 2020-10-12

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy oraz innych ustaw towarzyszących ustawie Prawo zamówień publicznych;
  • udział w pracy komisji przetargowej i czuwanie nad prawidłowością przebiegu procedur wyboru ofert;
  • opracowywanie treści ogłoszeń o planowanych przetargach i zamieszczanie ich zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • prowadzenie pełnej obsługi procedur przetargowych z wyłączeniem opisu przedmiotu zamówienia, określenia specyficznych warunków udziału w postępowaniu w zakresie przedmiotu zamówienia, określenia istotnych postanowień umowy dotyczących terminów, dostaw, płatności i potrzeb użytkowników;
  • zapewnienie merytorycznej zasadności opracowywanych dokumentów w zakresie realizacji postępowań przetargowych;
  • udział w pracach dotyczących planowania zamówień publicznych;

Wymagania

Wykształcenie:

  • wyższe
  • ukończone podyplomowo studia z zakresu zamówień publicznych lub kursy zamówień publicznych jako dodatkowy atut
  • doświadczenie zawodowe – co najmniej dwuletnie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą zamówień publicznych i przygotowywaniem umów cywilnoprawnych dotyczących obrotu gospodarczego.

Wymagania konieczne:

  • umiejętność obsługi komputera (aplikacje biurowe: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny; programy prawnicze; poczta elektroniczna).

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie w sporządzaniu umów cywilnoprawnych dotyczących obrotu gospodarczego,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys (CV) i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferujemy

  • pracę w Instytucie badawczym w przyjaznym zespole,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne warunki pracy – umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju kompetencyjnego,
  • dodatkowe benefity (grusza, karta sportowa).