Asystent biurowy k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/9315
OBOWIĄZKI:
Drukowanie i składanie projektów, wprowadzanie danych do komputera, porządkowanie dokumentów, proste prace biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: roczne doświadczenie zawodowe.Zakres obowiązków: Drukowanie i składanie projektów, wprowadzanie danych do komputera, porządkowanie dokumentów, proste prace biurowe.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy