Asystent zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2026
OBOWIĄZKI:
- W szczególności: Kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i w organizacji codziennej pracy Zarządu. Organizowanie spotkań, nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów dla Zarządu. Weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów, redagowanie pism i umów. Archiwizacja dokumentów i faktur elektronicznie. Kontrola dokumentacji, umów i terminów. Planowanie grafików i zadań Prokurenta i współpracowników. Utrzymywanie stałego kontaktu z zespołem terenowym. Administracja i wiele innych zadań związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, zapewnienie obsługi spotkań biznesowych. Zapewnianie tłumaczenia dokumentacji sporządzonej w języku ukraińskim. Kontaktowanie się i prowadzenie korespondencji z kontrahentami w szczególności z terenu Ukrainy. Organizowanie krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych członkom zarządu oraz prokurentowi.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice oraz w sporadycznych sytuacjach na terenie woj. śląskiego.- Praca w zadaniowym system czasu pracy w godzinach: 8:00-19:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy na stanowisku asystenta zarządu lub asystenta kadry kierowniczej (dyrektor, kierownik, itp.) [co najmniej 3 miesiące pozostawania w takim zatrudnieniu w ciągu ostatnich 3 lat]. Wymagane doświadczenie pracy w firmie zajmującej się działalnością w zakresie sprzedaży hurtowej metali i rud metali (co najmniej 3 miesiące pozostawania w takim zatrudnieniu w ciągu ostatnich 3 lat).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach