Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/0313
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się z ustawą o ochronie danych osobowych. Przygotowanie i wysyłka korespondencji. Zakładnie teczek akt ubezpieczonych. Kompletowanie dokumentacji do analizy sprawy. Obsługa urządfzeń biurowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Warszawa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Najnowsze oferty

mazowieckie / Mszczonów

Opis stanowiska: Poszukiwanie kandydatów z Ukrainy do pracy, Współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie, Przygotowywanie dokumentów związanych z legalizacją zatrudnienia i zameldowaniem cudzoziemców, Wsparcie pracowników zagranicznych w załatwianiu...

Aktywny od: dzisiaj

Accountant Assistant

Pracodawca: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

About the department The AP/AR is mainly responsible for processing, booking and paying Coloplasts liabilities, creation and updating of vendor master data, vendors invoice verification and processing and handling all incoming/outgoing payments. We support over 30 offices...

Aktywny od: dzisiaj

Sprzedawca - Fakturzysta

Pracodawca: Eurocash Serwis

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  Na tym stanowisku zapewniamy: umowę o pracę na 1/2 etatu praca zmianowa w godzinach 6-18 możliwość rozwoju oraz awansu stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przyjazną atmosferę rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym: karta sportowa...