Tłumacz języka niemieckiego - bieżący kontakt na budowie

Ogłoszenie numer: 3737184, z dnia 2020-10-15

Polska Firma działająca na terenie Niemiec - Meklenburgia w branży teletechnincznej.

Zajmujemy się budową kanalizacji teletechnicznej oraz wykonywaniem przyłączy telekomunikacyjnych dla budynków jedno i wielorodzinnych.

Miejsce pracy: Niemcy / Lubow

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby biegle władającej językiem niemieckim do bieżącego kontaktu kierownictwa polskiego z Zamawiającym ze strony niemieckiej, do głównych zadań należeć będą:

  • stały kontakt ze Zlecającym na budowie (pon-pt),
  • stała obecność na budowie (pon-pt),
  • koordynacja oraz nadzór prac na budowie,
  • wykonywanie dokumentacji zdjęciowej przebiegu prac oraz przekazywanie jej stronie niemieckiej,
  • protokołowanie (obmiar) wraz z przedstawicielem Zlecającego postępu prac.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych (Niemcy) - w systemie tygodniowym (wyjazd w poniedziałek, powrót do kraju w piątek; możliwość przedłużenia pobytu, jeśli Kandydat nie chce wracać co tydzień),
  • doświadczenie,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość branży teletechnicznej oraz doświadczenie w pracy na budowie.

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • długofalową współpracę,
  • samochód służbowy,
  • telefon służbowy,
  • laptop służbowy,
  • zakwaterowanie,
  • niezbędny sprzęt oraz narzędzia,
  • atrakcyjne zarobki.

Wynagrodzenie

Od 10000 PLN