Asystent do spraw księgowości

Gdański Urząd Pracy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/5098
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie kont. Księgowanie wyciągów bankowych. Współpraca z US, ZUS, GUS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Vice Prezesa Zarządu ds. handlu i marketingu

Pracodawca: Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

  Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za: Opracowywanie raportów i zestawień oraz wsparcie administracyjne, Przygotowywanie analiz i prezentacji, Zarządzanie terminarzem spotkań, Obsługę spotkań biznesowych, Organizację spotkań wewnętrznych...

Aktywny od: dzisiaj

Triażysta

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

ul. Powstańców Śląskich 7a   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami będą: pomiar temperatury ciała...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik ds. obsługi kontroli i wdrażania projektów

Pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: koordynowanie współpracy biur i jednostek organizacyjnych Spółki z zespołami kontroli zewnętrznej i wewnętrznej (audytami) projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej, obsługiwanie zespołów kontrolnych w...