Recepcjonistka / Recepcjonista

Ogłoszenie numer: 3733497, z dnia 2020-09-30

Renomowana firma motoryzacyjna w Białymstoku poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • pierwszy profesjonalny kontakt z klientem
  • obsługę centrali telefonicznej
  • dbanie o nienaganny wygląd recepcji
  • zapewnienie płynnego przepływu informacji miedzy personelem
  • przygotowywanie raportów zleconych przez kierownika
  • dbałość o akcesoria w salonie

Wymagania

Od kandydata / Kandydatki na to stanowisko oczekujemy:

  • dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywności
  • zaangażowania, systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • znajomości pakietu Office
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w znanej, rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole