Referent ds. rozliczeń

Techem Techniki Pomiarowe Sp.z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów. W związku z rozwojem Centrum Rozliczeniowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:
  • Sprawdzanie poprawności i kompletności danych w systemie komputerowym
  • Uzupełnianie i korygowanie danych
  • Analizowanie i uwzględnianie w systemie indywidualnych wymagań klientów
  • Opracowywanie komunikatów systemowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Kontrola poprawności wykonywanego rozliczenia
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki ścisłe
  • Znajomość środowiska Windows i MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zorientowanie na cele
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pozytywne nastawienie, optymizm
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 3200,00 zł- 3500,00 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wypracowania premii
  • Pakiet ubezpieczeń
  • Atrakcyjne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Przyjazną atmosferę