Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0498
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

POWER

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Pracodawca: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Krosno

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację bieżących zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem placówek Merkury Market w Polsce oraz Słowacji.  Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym (mile widziani...

Dyrektor Szkoły

Pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bielsko-Biała

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Nadzorem pedagogicznym nad działalnością placówki Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego Kontrolą jakość nauczania Zatrudnianiem kadry pedagogicznej Organizacją...

ZOBACZ WIĘCEJ

warmińsko-mazurskie / Elbląg