Specjalista ds. Sprzedaży i Administracji

Jesteśmy platformą do nauki języka angielskiego online.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 100 lektorów polskojęzycznych.

Przeżywamy obecnie fazę bardzo dynamicznego wzrostu i w związku z tym poszukujemy Specjalista ds. Sprzedaży i Administracji.

Miejsce pracy: Warszawa
Jeśli masz:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy Call Center na projektach sprzedażowych
  • “Lekkie pióro” - obsługa mailowa Klientów
  • Zdolności negocjacyjne
  • Cechy takie jak skrupulatność i sumienność
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Inicjatywa, kreatywność, umiejętność współpracy w zespole nie są Ci obce
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i jesteś osobą odpowiedzialną
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi
Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży i Administracji
Wynagrodzenie: 4 000 - 6 000 zł

Na tym stanowisku:
  • Będziesz odpowiadać za kontakt oraz budowanie relacji z Klientami
  • Będziesz prezentować ofertę Tutlo dopasowaną do potrzeb Klienta
  • Będziesz zawierać umowy z Klientami
  • Będziesz współpracował z Działem Sprzedaży i Marketingu
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji
  • Godziny pracy są zmianowe: 8-16 lub 11-19, weekendy wolne
Możemy Ci zaoferować:
  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym
  • Pracujemy w pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik :) zachęcamy do obejrzenia naszego filmu: http://bit.ly/tutlo-kim-jestesmy
  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (między innymi bezpłatny kurs j. angielskiego)
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę
  • Atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie - metro Centrum

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: Cavatina GW Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji i nadzór nad obiegiem informacji, nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną, obiegiem dokumentów, rejestracja faktur, odbieranie telefonów i łączenie rozmów, odpowiedzialność za recepcję, organizowanie i...

Referent ds. administracji

Pracodawca: SuperDrob S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Karczew

Obowiązki: wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami; wystawianie zamówień w obowiązującym programie; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów według określonego w Spółce schematu; nadzór nad terminowym przepływem informacji i obowiązującą...

Referent ds. administracyjno-biurowych

Pracodawca: Dino Polska S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Krotoszyn

Analizę dokumentów zgodnie z procedurami firmy Wprowadzanie i uzupełnianie danych w systemie Współpracę z pozostałymi działami w firmie Samodzielne realizowanie bieżących zadań Otwartości na nowe wyzwania Bardzo dobrej organizacji pracy Komunikatywności...