Asystent / Asystentka Agenta Celnego

Miejsce pracy: Olsztyn

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość  rozwoju i realizacji zawodowej.
Obowiązki:
  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów,
  • Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • Kontakt ze służbami celnymi i Sanepidem,
  • Zakładanie zleceń na usługi celne,
  • Uczestnictwo w rewizji celnej,
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do odprawy celnej,
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • Archiwizacja rozliczonych dokumentów z Agencji Celnej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości,
  • Skrupulatność,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”