Specjalista ds. dokumentacji

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr Ref.: SD/ST
Zakres obowiązków:
  • Kontrola dokumentacji przewozowej
  • Wprowadzanie dostaw surowca do systemu
  • Generowanie reklamacji
  • Uzupełnianie dokumentacji reklamacyjnej
  • Transfer danych  i ich weryfikacja
  • Segregacja i archiwizacja dokumentacji
  • Bieżące raportowanie
Wymagania:
  • Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji