Asystent Kierownika Transportu

Ogłoszenie numer: 3722949, z dnia 2020-10-12

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: lubelskie / Chełm

Opis stanowiska

  • wspomaganie działów transportu, technicznego
  • współpraca z kierowcami oraz dyspozytorami

Wymagania

  • zainteresowanie transportem / motoryzacją
  • podstawowa znajomość podzespołów pojazdów
  • znajomość technik jazdy ekonomicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • obsługa programu Excel (mile widziana znajomość programu Transics)
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)