Asystent ds. księgowości

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent ds. księgowości
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4268
OBOWIĄZKI:

Księgowanie: faktur zakupowych i sprzedażowych, dekretowanie i księgowanie WR i RK, rejestrowanie w systemie danych kadrowo-płacowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Excel

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Insemica

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Bucz

Umiejętność obsługi pakietu MS Office Komunikatywność Motywacja do pracy i zaangażowanie Dobra organizacji pracy Prawo jazdy kat. B ZNAJOMOŚĆ BRANŻY ROLNICZEJ BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

Aktywny od: wczoraj

Asystent do spraw księgowości

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Radymno

Księgowanie dokumentów, weryfikowanie poprawności wystawianych dokumentów, deklaracji i sprawozdań,przygotowywanie dowodów księgowych do zapłaty,prowadzenie ewidencji kasowej.Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Aktywny od: wczoraj

Asystent / Asystentka ds. Rekrutacji (język niemiecki)

Pracodawca: ADRO Spółka Jawna

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Rumia

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, kompetencja, pracowitość, dokładność, zaangażowanie oraz dobra organizacja, wykształcenie średnie lub wyższe, nie wymagamy doświadczenia w...