Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/20/0909
OBOWIĄZKI:
Technik prac biurowych, obsługa korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, praca z klientem, sporządzanie protokołów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Kreatywność
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy w zespole, znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym, chęci do pracy, kreatywność

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu