Młodszy specjalista ds. administracji

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0035096
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki przesyłek celnych;
  • Weryfikacja dokumentacji, co do ich poprawności i kompletności;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Raportowanie;
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem.
Oczekiwania:
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz wysoka komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Mile widziane 1-2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Rzetelność, proaktywność oraz nastawienie na profesjonalną obsługę klienta.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, fundusz socjalny;
  • Miła atmosfera pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • Dogodna lokalizacja w Centrum Warszawy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl