Asystent / Asystentka ds. gospodarki magazynowej

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. działa w branży elektromaszynowej, dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, branży AGD.
W związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ostaszewo
Opis stanowiska:
  • wprowadzanie danych w systemach IT,
  • codzienne inwentaryzacje stanów magazynowych,
  • monitorowanie terminowości wysyłki towarów,
  • sporządzanie zlecanych przez przełożonych raportów i zestawień,
  • prace magazynowe,
  • przyjmowanie palet / przesyłek kurierskich,
  • weryfikacja prawidłowości prowadzenia dokumentacji magazynowej.
Wymagania:
  • umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności, dokładności oraz analitycznego myślenia
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • sumienność, dokładność, oraz odpowiedzialność
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT mile widziane (lub chęć ich zdobycia)
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę
  • pracę na 1 zmianę
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “ Wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie (Ostaszewo 57 G, 87-148 Łysomice), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263723, z kapitałem zakładowym w wysokości 35.005.000 zł, NIP: 956-218-01-53 REGON: 340208349 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent / Asystentka ds. gospodarki magazynowej .)”.