Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0961
OBOWIĄZKI:

wprowadzanie danych do systemu księgowego, sporzadzanie zestawień ksiegowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Starogard Gdański

- obsługa kancelaryjna działu, - prowadzenie korespondencji telefonicznej, e-mail i pocztowej z właścicielami nieruchomości, - bieżąca obsługa interesantów w biurze obsługi klientaWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Aktywny od: dzisiaj

Fakturzystka /doradca klienta

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lublin

Prowadzenie punktu sprzedaży, prZyjmowanie zamówień od Klientów, zamawianie towaru.Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. opieki medycznej

Pracodawca: InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz: ukończyłeś studia na kierunku Pielęgniarstwo, Położnictwo, Fizjoterapia, Rehabilitacja, Dietetyka jesteś na początku swojej kariery zawodowej dobrą  znajomość języka angielskiego (mile widziana) Będziesz...