SEO / SEM / Creative Copywriter

Vinderen Sp. z o.o. działa od ponad 15 lat na rynku branży budowlanej jako polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki Ceramstic, bezpiecznych i ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler, a także betonu architektonicznego Morgan & Möller. Vinderen posiada 4 oddziały w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik;
  • Monitoring w narzędziach analitycznych, analiza słów kluczowych
  • Linkowania wewnętrzne / zewnętrzne
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii SEM, m.in. analiza konkurencji, trendów ruchu itp.
  • Poszukiwanie luk contentowych, optymalizacja podstron i treści pod słowa kluczowe
  • Przygotowywanie strategii pozycjonowania strony internetowej w wynikach wyszukiwania;
  • Optymalizowanie kodu strony internetowej pod kątem wytycznych wyszukiwarek w celu wzrostu ruchu;
  • Przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści;
  • Analiza i raportowanie wyników;

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • 1-2 lata doświadczenia w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii w Google Ads,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Praktyczna umiejętność korzystania z Google Ads,
  • Umiejętności korzystania z narzędzi niezbędnych do prowadzenia marketingu cyfrowego
  • Znajomości narzędzi marketingowych (Keyword Planner, Google Trends, Ahrefs, Google Analytics, Search Console, Tag Manager)
  • Samodzielność i systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz idealny kandydat:

  • Odnajduje się w pracy w zespole, lubi aktywnie uczestniczyć w burzach mózgów
  • Ma bardzo dobrą znajomość Google AdWords (Search, Display, Mobile), Google Analytics, Facebook Ads,
  • Jest samodzielny i bardzo kreatywny
  • Wychodzi z inicjatywą i potrafi myśleć „poza schematami” :)

Co oferujemy?

  • Udział w innowacyjnym projekcie firmy
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Unikalną możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych i udział w międzynarodowych projektach

oraz oczywiście:

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zniżki na nasze produkty sięgające nawet 50%
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka (k/m) z językiem angielskim

Pracodawca: Grupa Inter Cars

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych, obsługa centrali telefonicznej, zarządzanie salami konferencyjnymi, zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, dbanie o właściwy...

Triażysta

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

(Miejsce pracy do wyboru: Aleje Jerozolimskie, Wołoska, Inflancka)   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami...

Pracownik Administracyjny ds. Spedycji Morskiej

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur) współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie...