Stażysta / Stażystka w dziale HR [rekrutacja online]

Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr,
obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

Obecnie do naszego zespołu jest poszukiwany:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych:
    • Tworzenie ogłoszeń o pracę
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań
    • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych
    • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą Direct search
    • Reprezentowanie firmy w trakcie wydarzeń Employer Brandingowych m. in. Udział w targach pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Chęć do rozwoju w obszarze HR
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia w HR lub księgowości, znajomość portalu Linked In

Oferujemy:

  • Staż w niepełnym wymiarze etatu
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę