Specjalista ds. Planowania i Analiz

PGE Energia Ciepła S.A. jest czołowym producentem ciepła i energii elektrycznej w Polsce. Nasze zakłady znajdują się w największych polskich miastach. PGE EC jest częścią Polskiej Grupy Energetycznej, będącej
w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce. Grupa PGE daje stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach w całej Polsce.

W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Uczestniczenie w procesie planowania zakupów i agregacji zgłoszeń zapotrzebowań,
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności oraz aktywności Departamentu Zakupów,
  • Przygotowanie raportów oraz informacji zarządczych,
  • Komunikację z Klientem Wewnętrznym m.in w zakresie zgłaszanych potrzeb zakupowych,
  • Przegląd i weryfikację zgłaszanych potrzeb zakupowych,
  • Bieżącą analizę zapotrzebowań pod kątem kompletności oraz prawidłowości zgłaszanych potrzeb zakupowych,
  • Systematyczne przygotowanie wniosków zakupowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia,
  • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym w obszarze zakupów i logistyki,
  • Znajomości procesów zarządzania zapasami, umowami, dostawcami,
  • Znajomości narzędzi informatycznych wspierających procesy Zakupowo-Logistyczne, a w szczególności znajomości SAP, Platformy Zakupowej SWPP2, Hurtowni Danych,
  • Znajomości narzędzi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel.
  • Znajomości metodologii zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Liczne świadczenia z ZFŚS,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych

Pracodawca: ZUE S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Zduńska Wola

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: obsługę administracyjną kontraktu, w tym zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, przyjmowanie przychodzących telefonów wraz z udzieleniem wiadomości niezbędnych dla prawidłowego obiegu informacji, obsługę...

mazowieckie / Mszczonów

Opis stanowiska: Poszukiwanie kandydatów z Ukrainy do pracy, Współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie, Przygotowywanie dokumentów związanych z legalizacją zatrudnienia i zameldowaniem cudzoziemców, Wsparcie pracowników zagranicznych w załatwianiu...

Accountant Assistant

Pracodawca: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

About the department The AP/AR is mainly responsible for processing, booking and paying Coloplasts liabilities, creation and updating of vendor master data, vendors invoice verification and processing and handling all incoming/outgoing payments. We support over 30 offices...