Asystent / Asystentka ds. Medycyny Pracy

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

Centrum Medicover - Tarasy Grabiszyńskie

ul. Grabiszyńska 240

Najlepszy kandydat to taki, który:
  • posiada doświadczenie w pracy z dokumentacją,
  • cechuje się skrupulatnością i dokładnością przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • posługuje się językiem angielskim - mile widziane.
  • zna zagadnienia z obszaru medycyny (szczególnie medycyny pracy).
Twoim głównym obowiązkiem będzie administracja dokumentacji z obszaru medycyny pracy, czyli:
  • wprowadzanie danych do modułu medycyny pracy,
  • przygotowanie dokumentacji dla Lekarzy Medycyny Pracy,
  • kompletowanie dokumentów dotyczących badań i konsultacji,
  • przygotowywanie raportów dotyczących medycyny pracy i wysyłanie do firm,
  • drukowanie zaświadczeń medycyny pracy.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 1/2 lub 3/4 etatu,
  • pracę w trybie zmianowym - pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00,
  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu,
  • niedziele i świętazawsze wolne od pracy,
  • kompleksowe wdrożenie, które ułatwi Ci rozpoczęcie pracy,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób.
Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?
  • program rekrutacji wewnętrznych, który pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy.