Specjalista ds. Relacji z Gośćmi

Hotele SPA Dr Irena Eris to trzy luksusowe obiekty – w Krynicy-Zdroju, Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich. Od 20 lat kształtują hotelarski rynek SPA i wyznaczają nowe trendy. Wyróżnia je najwyższa jakość obsługi, holistyczna oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Gości oraz prestiż miejsca.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Polanica–Zdrój
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Profesjonalną, skuteczną i elastyczną obsługę gości hotelu
  • Meldowanie i wymeldowywanie
  • Wprowadzanie danych gości do systemu hotelowego
  • Udzielanie informacji na temat bieżącej oferty oraz świadczonych przez hotel usług
  • Rozliczanie gości z pobytu, wystawianie faktur
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Nastawienia na potrzeby gości
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Dobrej komunikacji
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia w pracy w pięciogwiazdkowym Hotelu
  • możliwość awansu i rozwoju w ramach sieci Hoteli Spa Dr Irena Eris
  • szeroki zakres korzyści pozapłacowych np.:
    • opieka medyczna,
    • ubezpieczenie NNW,
    • bezpłatny obiad,
    • rabaty na zakup kosmetyków oraz na pobyt i wyżywienie w naszych Hotelach,
    • ciekawe Programy Pracownicze np. Poznaj Nasze Hotele, Pracownik Roku.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Starszy Inspektor / Specjalista w Dziale Realizacji Zamówień Inwestycyjnych

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa Plac Starynkiewicza 5

(Pion Zamówień Publicznych/Dział Realizacji Zamówień/Wydział Realizacji Zamówień Inwestycyjnych) Naszym pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (umowa na zastępstwo) pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej...

Pracownik biurowy z językiem niemieckim i angielskim

Pracodawca: LeasingTeam Professional

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki przesyłek celnych, wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja poprawności i kompletności dokumentacji, przygotowywanie raportów, mailowy i telefoniczny kontakt z klientem. znajomość języka niemieckiego na poziomie...

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Pracodawca: Sunday Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca przy sporządzaniu dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Telefoniczna obsługa klienta Współpraca z działem handlowym firmy Dbałość o pozytywny wizerunek firmy Od kandydatów oczekujemy: Wymagany status studenta Dyspozycyjność w...