Asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Asystent
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/2742
OBOWIĄZKI:

OBŁUGA KLIENTÓW Z BLOKU WSCHODNIEGO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie