Pracownik Działu Obsługi Zamówień

Schaeffler -połączenie fascynacji międzynarodową technologią koncernu z kulturą rodzinnego przedsiębiorstwa.

Jako partner wszystkich znaczących producentów samochodów, a także wielu klientów z branży przemysłowej oferujemy Państwu wiele możliwości osobistego rozwoju.

 

Dla naszej polskiej spółki z siedzibą w Warszawie poszukujemy Pana/Pani do wzmocnienia naszego zespołu.

Pracownik Działu Obsługi Zamówień
Miejsce pracy: Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
 • obsługę zamówień i kont dystrybutorów zgodnie z procesami i procedurami,
 • monitorowanie i kontrolę celów operacyjnych (KPI),
 • wsparcie w obsłudze procesów reklamacyjnych,
 • aktualizację danych w systemach,
 • opracowywanie i aktualizację procedur,
 • koordynację przepływu informacji między działami firmy.
Wymagania m.in.:
 • znajomość języka angielskiego- konieczna,
 • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • dobra znajomość pakietu MS Office,
 • komunikatywność,
 • mile widziana znajomość SAP.
Oferujemy:
 • umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
 • stabilność pracy w międzynarodowym koncernie,
 • opiekę medyczną,
 • ubezpieczenie NNW.

Informacje na temat naszego rozumienia zasad zarządzania można znaleźć tutaj: schaeffler.com/leadership. Cieszymy się, że będziemy mogli Pana/Panią poznać.

 

Kandydatów prosimy o przesyłanie życiorysu wraz z dopisanym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art.221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych)".

Informacje na temat naszego rozumienia zasad zarządzania można znaleźć tutaj: schaeffler.com/leadership.Cieszymy się, że będziemy mogli Pana/Panią poznać.

Informujemy, że:

administratorem danych osobowych jest Schaeffler Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 35/37 (dalej: „Administrator”).

Dane kontaktowe administratora: 22/245 85 00

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, wizerunek na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Zgodę można cofnąć w każdy sposób, który daję gwarancję doręczenia Administratorowi i Pani/Panu pozwoli w razie wątpliwości wykazać, że dotarła do Administratora.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane wyłącznie przez okres trwania rekrutacji, nie dłuższy niż 3 miesiące. W razie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych (np. wykorzystanie wizerunku) dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani procesowi zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjny ds. Spedycji Morskiej

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur) współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Biurowy do działu marketingu

Pracodawca: FELDER Group Polska Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Żory

OBOWIĄZKI aktywna komunikacja z klientami w mediach społecznościowych edycja profili firmowych w mediach społecznościowych obsługa programu logowania klientów odbieranie telefonów przygotowywanie poczty firmowej akwizycja nowych adresów z internetu telefonowanie do...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka ds. zamówień

Pracodawca: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Radomsko

tworzenie zleceń załadunkowych w dedykowanym systemie firmowym, tworzenie artykułów w dedykowanym systemie firmowym, zlecanie oraz koordynacja wysyłek materiałów testowych, inne zadania wspierające pracę działu. minimum średnie wykształcenie, mile widziane...