Kosztorysant

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, inżynieryjnego

Obecnie poszukujemy pracowników do działu ofertowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie budowlane,
  • udokumentowane 2 - letnie doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej - ofert,
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano - montażowych,
  • znajomość programu kosztorysowego Norma i AutoCad,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych,
  • znajomość technologii stosowanych w budownictwie.
Oferujemy:
  • prace w stabilnej firmie,
  • umowa o prace,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet medyczny,
  • karty multisport,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia.