Specjalista ds. Planowania Hospitalizacji

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

al. Rzeczypospolitej 5

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • zarządzanie harmonogramem hospitalizacji pacjentów
  • potwierdzanie spełnienia przez pacjenta wszelkich kryteriów związanych z przyjęciem do szpitala,
  • telefoniczne potwierdzanie przyjęć,
  • obsługę pacjenta w zakresie zmian lub anulowania wizyt,
  • ścisłą współpracę z lekarzami wykonującymi zabiegi i blokiem operacyjnym.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta lub pacjenta,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • bardzo dobrze organizujesz sobie czas pracy,
  • jesteś osobą asertywną, otwartą, która łatwo nawiązuje kontakty,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w branży medycznej – będzie to dużym atutem.
Nasza oferta w pigułce:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17,
  • pracę w kameralnym i zgranym zespole,
  • wsparcie doświadczonego przełożonego,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, między innymi: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits, grupowe ubezpieczenie NNW.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych

Pracodawca: ZUE S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Zduńska Wola

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: obsługę administracyjną kontraktu, w tym zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, przyjmowanie przychodzących telefonów wraz z udzieleniem wiadomości niezbędnych dla prawidłowego obiegu informacji, obsługę...

mazowieckie / Mszczonów

Opis stanowiska: Poszukiwanie kandydatów z Ukrainy do pracy, Współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie, Przygotowywanie dokumentów związanych z legalizacją zatrudnienia i zameldowaniem cudzoziemców, Wsparcie pracowników zagranicznych w załatwianiu...

Accountant Assistant

Pracodawca: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

About the department The AP/AR is mainly responsible for processing, booking and paying Coloplasts liabilities, creation and updating of vendor master data, vendors invoice verification and processing and handling all incoming/outgoing payments. We support over 30 offices...