Asystentka / Asystent Działu Prawnego

Miejsce pracy: Warszawa - Ochota

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę, pełną wyzwań
  • Możliwość awansu na Młodszego Prawnika
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Potrzebne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Praca w miłym zespole
Zadania:
  • Rejestracja umów, wysyłanie korespondencji
  • Weryfikacja kontrahentów, skanowanie dokumentów
  • Tworzenie zestawień, rejestrów
  • Weryfikacja zajęć komorniczych
  • Przygotowywanie statystyk
  • Archiwizacja dokumentów
  • Pisanie pism pod nadzorem prawnika
  • Weryfikacja umów pod nadzorem prawnika
Oczekiwania:
  • Student min. III roku prawa lub aplikant radcowski/adwokacki
  • Preferowane doświadczenie: praca w kancelarii lub dziale prawnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Microsoft Office, zwłaszcza Excel, Power Point
  • Wiedza w zakresie form prowadzenia działalności prawnej, w tym znajomość zasad reprezentacji poszczególnych podmiotów gospodarczych, miejsc wyszukiwania danych o kontrahentach, rodzajów pełnomocnictw, danych kontrahentów, które należy wpisać w umowę, umiejętność liczenia terminów, znajomość Kodeksu cywilnego, w szczególności w zakresie zobowiązań
  • Skrupulatność, zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, umiejętność zarządzania sobą w czasie i priorytetyzacji zadań

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”