Referent ds. logistyki i planowania

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:
  • Planowanie procesów produkcyjnych w programie ERP w oparciu o prognozy i wskaźniki logistyczno-produkcyjne
  • Przygotowywanie analiz i raportów mających na celu usprawnienie łańcucha dostaw
  • Składanie zamówień i nadzór nad terminowymi dostawami surowców
  • Optymalizowanie kosztów procesów logistycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe najlepiej: Logistyka, Zarządzanie Produkcją
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office- w szczególności Excel
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Pakiet socjalno-sportowy
  • Szkolenia branżowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)