Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Pacjentów NFZ

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

al. Rzeczpospolitej 5

Twoim głównym obowiązkiem będzie:
  • bieżąca weryfikacja pacjentów zakwalifikowanych na zabiegi
  • zarządzanie listą oczekujących (wprowadzanie i modyfikacja wpisów)
  • ustalanie planu zabiegowego w porozumieniu z zespołem lekarskim
  • tworzenie zestawień na potrzeby Zespołu Oceny Przyjęć
Poszukujemy osoby, która ma:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z NFZ
  • przede wszystkim chęć pracy z klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobry system organizacji własnej pracy
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16
  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.