Recepcjonistka / Recepcjonista

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne

ul. Al. Jerozolimskie 96

  • lubisz współpracować z ludźmi, a nawiązywanie nowych kontaktów nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym - często naszymi gośćmi są osoby angielskojęzyczne,
  • masz doświadczenie w pracy na recepcji lub w obsłudze klienta - mile widziane.
Twoimi głównymi obowiązkami będzie:
  • bezpośrednia obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • bieżące prace administracyjne (obsługa poczty, tworzenie raportów)
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • obsługa gości.
Co oferujemy?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • pracujemy w trybie zmianowym 8mio godzinnym (8-16/9-17),
  • masz zawsze wolne weekendy i święta,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych

Pracodawca: ZUE S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Zduńska Wola

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: obsługę administracyjną kontraktu, w tym zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, przyjmowanie przychodzących telefonów wraz z udzieleniem wiadomości niezbędnych dla prawidłowego obiegu informacji, obsługę...

mazowieckie / Mszczonów

Opis stanowiska: Poszukiwanie kandydatów z Ukrainy do pracy, Współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie, Przygotowywanie dokumentów związanych z legalizacją zatrudnienia i zameldowaniem cudzoziemców, Wsparcie pracowników zagranicznych w załatwianiu...

Accountant Assistant

Pracodawca: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

About the department The AP/AR is mainly responsible for processing, booking and paying Coloplasts liabilities, creation and updating of vendor master data, vendors invoice verification and processing and handling all incoming/outgoing payments. We support over 30 offices...