Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Miejsce pracy: Rempin
Numer: StPr/20/0199
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu /godz8-16/
Miejsce pracy:

Rempin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Prezes Zarządu

Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomiczne lub zarządzanie minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym minimum 10 letni staż pracy posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych niekaralność znajomość prawa spółdzielczego, ustawy...

Specjalista ds. administracji - język angielski i rosyjski

Pracodawca: Bianco Logistic

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Skierniewice

Codzienne zadania na oferowanym stanowisku: organizacja i nadzorowanie nad przebiegiem dokumentacji, przeprowadzenie rozmów w języku rosyjskim, angielskim oraz w języku polskim, wsparcie lingwistyczne dla Zespołu, aktualizacja danych w systemie komputerowym, weryfikacja...

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Żyrardów