Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0268
OBOWIĄZKI:
- Obługa klientów,- Przygotowywanie dokumentów, pism, powiadomień,- Udział w działaniach marketingowych,- Prezentacja nieruchomości,- Pozyskiwanie ofert
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Najnowsze oferty

dolnośląskie / Wrocław

Do naszego zespołu szukamy osób, które: autentycznie lubią pracę z klientem, nie boją się pracy z dokumentacją, wykazują proaktywną postawę i są przyjaźnie usposobione – dla nas ważna jest atmosfera pracy! Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w...

Aktywny od: 2020-03-28

Sekretarka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Stara Dąbrowa

Praca na stanowisku sekretarki.Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Aktywny od: 2020-03-28

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Goleniów

zgodny z programem stażu