Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik administracji
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0274
OBOWIĄZKI:
nauka organizacji własnego miejsca pracy, współpracy z innymi działami w firmie, obsługi sprzętu i urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Planowania i Kontroli Projektów

Pracodawca: Adamed Pharma S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie Kierowników Projektów w planowaniu i kontroli projektów, w szczególności w następujących obszarach: ustalanie struktury projektów, tworzenie harmonogramów, zarządzanie ryzykiem, Bieżące raportowanie statusu projektów zespołu oraz wsparcie Kierowników...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik ds. OCR i zarządzania elektronicznym obiegiem faktur

Pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: weryfikacja odczytanych danych przez OCR oraz uzupełnienie brakujących danych z faktur zeskanowanych, monitorowanie procesu weryfikacji faktur zakupowych w systemie EOF, koordynowanie systemu EOF poprzez wsparcie użytkowników,...

Aktywny od: dzisiaj

Prezes Zarządu

Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomiczne lub zarządzanie minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym minimum 10 letni staż pracy posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych niekaralność znajomość prawa spółdzielczego, ustawy...