Asystent do spraw księgowości (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/0321
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Office Manager

Pracodawca: UKRPOL sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Jeżeli nasze wartości i cele w realizacji są Tobie bliskie czekamy na Twoją aplikację CV.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy Biura Obsługi Zarządu od strony administracyjnej, organizacyjnej i zaopatrzeniowej, Załatwianie spraw...

Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

Pracodawca: Tradycja i Jakość Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Obowiązki: Nadzór nad urządzeniami i instalacjami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi i grzewczymi (kotłownie gazowe). Udział i nadzór nad serwisami zewnętrznymi, konserwacjami, naprawami i usuwaniem awarii w instalacjach i urządzeniach. Odbiory tych...

Specjalista ds. personalno – organizacyjnych

Pracodawca: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Prowadzenie ogólnej korespondencji z pracownikami i klientami korporacyjnymi Planowanie, zarządzanie i koordynacja zatrudniania personelu do prac u klienta Rekrutacja i dobór personelu do prac na terenie Niemiec i Polski Realizacja procedur doboru...