Młodszy specjalista ds. organizacyjnych

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Miejsce pracy: Wrocław
Przejmij odpowiedzialność za:
  • obsługę obiegu umów oraz dokumentów w ramach Grupy Hasco,
  • bieżącą obsługę dokumentacji systemowej i pozasystemowej,
  • przygotowanie pełnomocnictw i wewnętrznych aktów prawnych,
  • prowadzenie przetargów na zakup towarów/usług,
  • coroczne gromadzenie sprawozdań finansowych oraz aktualizację abonamentu dostępu do serwisów i usług,
  • prowadzenie i uaktualnienie baz danych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej/administracyjnej,
  • wykształcenia wyższego (preferowanie: administracja, filologia polska, dziennikarstwo, ekonomia),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków,
  • zaangażowania, dokładności, terminowości,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu.
Co zyskujesz?
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach,
  • bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do opieki medycznej, dofinansowanie do wczasów oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych.
„Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. z siedzibą we Wrocławiu 51-131, ul. Żmigrodzka 242E udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Office Manager

Pracodawca: UKRPOL sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Jeżeli nasze wartości i cele w realizacji są Tobie bliskie czekamy na Twoją aplikację CV.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy Biura Obsługi Zarządu od strony administracyjnej, organizacyjnej i zaopatrzeniowej, Załatwianie spraw...

Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

Pracodawca: Tradycja i Jakość Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Obowiązki: Nadzór nad urządzeniami i instalacjami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi i grzewczymi (kotłownie gazowe). Udział i nadzór nad serwisami zewnętrznymi, konserwacjami, naprawami i usuwaniem awarii w instalacjach i urządzeniach. Odbiory tych...

Specjalista ds. personalno – organizacyjnych

Pracodawca: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Prowadzenie ogólnej korespondencji z pracownikami i klientami korporacyjnymi Planowanie, zarządzanie i koordynacja zatrudniania personelu do prac u klienta Rekrutacja i dobór personelu do prac na terenie Niemiec i Polski Realizacja procedur doboru...