Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/0153
OBOWIĄZKI:
1) wstępne szkolenie z zakresu przepisów BHP, p.poż, ochrony danych osobowych oraz tajemnicy skarbowej;2) archiwizowanie dokumentów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji wpływającej do komórki organizacyjnej;3) rejestracja dokumentów w programie informatycznym, obsługa urządzeń biurowych: telefon, fax, kserokopiarka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku