Recepcjonistka / Recepcjonista

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu w Warszawie (Mokotów ul. Konstruktorska) poszukujemy osób na stanowisko: Recepcjonisty/ki

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: P&G Konstruktorska

Obowiązki:

  • obsługa Recepcji (prowadzenie wszystkich aktywności administracyjnych),
  • koordynacja i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi,

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego min B2 – warunek konieczny
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status studenta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie zmianowym (5:30 – 13:30 lub 13:30 – 21:30),
  • praca w renomowanym biurowcu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.